Vi på Propia

  • Professionella
  • Personliga
  • Engagerade

LG Gustafsson

Styrelseordförande och Managementkonsult
070-669 97 33
lg.gustafsson@propia.se

Madelene Bolling

VD och Managementkonsult
070-669 97 36
madelene.bolling@propia.se

Mattias Petersson

Ekonomi och Managementkonsult
070-669 97 39
mattias.petersson@propia.se

John Johansson

Affärsutveckling och Managementkonsult
070-669 54 72
john.johansson@propia.se

Thomas Claudelin

Konsultchef och Managementkonsult
070-669 97 38
thomas.claudelin@propia.se

Johanna Fransson Lindholm

Försäljning och Managementkonsult
070-669 91 70
johanna.fransson.lindholm
@propia.se

Magdalena Green

Marknad och Managementkonsult
070-669 97 04
magdalena.green@propia.se

Peter Cronemyr

Anders Molinder

Åsa Andersson

Maria Lindgren

Maria Viidas

Victor Hellström

Managementkonsult
070-669 90 37
victor.hellstrom@propia.se

Stefan Jansson

Managementkonsult
070-453 71 48
stefan.jansson@propia.se

Åsa Windoff

David Larsson

Jessica Svärdell

Jakob Linderstam

Åsa Holmberg

Tove Sigfridsson

Lär känna

Filip Micklin
Arjun Bakshi

Anna Proestos

Kai Praktikant

Praktikant
post@propia.se

Är du nästa Propian?

Vi söker enastående individer som vill utvecklas med oss.
Läs mer och ansök.

Exjobbare

Elin Willner

Roseline Olaniran

LG Gustafsson

Styrelseordförande och Managementkonsult
070-669 97 33
lg.gustafsson@propia.se

Madelene Bolling

VD och Managementkonsult
070-669 97 36
madelene.bolling@propia.se

Mattias Petersson

Ekonomi och Managementkonsult
070-669 97 39
mattias.petersson@propia.se

John Johansson

Affärsutveckling och Managementkonsult
070-669 54 72
john.johansson@propia.se

Thomas Claudelin

Konsultchef och Managementkonsult
070-669 97 38
thomas.claudelin@propia.se

Johanna Lindholm

Försäljning och Managementkonsult
070-669 91 70
johanna.fransson.lindholm@propia.se

Magdalena Green

Marknad och Managementkonsult
070-669 97 04
magdalena.green@propia.se

Peter Cronemyr

Anders Molinder

Åsa Andersson

Maria Lindgren

Maria Viidas

Victor Hellström

Managementkonsult
070-669 90 37
victor.hellstrom@propia.se

Stefan Jansson

Managementkonsult
070-453 71 48
stefan.jansson@propia.se

Åsa Windoff

David Larsson

Jessica Svärdell

Jakob Linderstam

Åsa Holmberg

Tove Sigfridsson

Lär känna

Filip Micklin

Anna Proestos

Arjun Bakshi

Kai Praktikant

Praktikant
post@propia.se

Är du nästa Propian?

Vi söker enastående individer som vill utvecklas med oss.
Läs mer och ansök.

Exjobbare

Elin Willner

Roseline Olaniran